En sık karşılaştığımız soruları ve cevaplarını burada bulabilirsiniz. Aradığınız sorunun cevabı burada değilse bize İletişim kısmındaki formdan ya da Whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Visa, MasterCard ya da American Express kredi kartları, banka kartları, Papara, bankanıza bağlı bir sanal kart veya Havale/EFT yoluyla alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişleriniz Aras Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Siparişinizi oluşturduktan sonraki 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, belirttiğiniz telefon numaranıza ve mail adresine gönderim bilgileri iletilmektedir.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır.

3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz tarafımıza iade edilir.

Tarafımıza iade edilen kargonun tekrar sevkini istiyorsanız, tekrardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kargo tesliminde adres bulunmadığınızda veya ulaşılamadığınızda ürün tarafımıza iade gelir, ürünün tekrar size kargolanmasını istediğinizde oluşan tüm kargo masrafları tarafınıza ait olacaktır. (bkz. Mesafeli Satış Sözleşmesi)

Ürünlerimiz ayıplı ürün olmadığı takdirde iadesi kabul edilmemektedir.

Sipariş edilen ürünlerin gönderimi hazır stoktan yapılmamaktadır. Sipariş edilen ürünlerin materyalleri tarafımızca temin edilerek, tüm ürünler kişiye özel olarak üretimi yapılmaktadır. İşbu sebepten dolayı firmamız zarara uğramamak adına, gelen iade taleplerini ürünle alakalı geçerli bir sebep olmadığı sürece kabul etmeme hakkını gizli tutar.

Ürünlerimiz yumuşak TPU silikonun kılıftır. Yapılan baskı işlemi UV baskıdır, zaman soyulma, dökülme ve solma yapmaz.

Tüm tasarımlarımızı bütün kılıflara uygulanabilecek şekilde tasarlıyoruz, telefon markası farklılıklarına göre, (kamera, parmak izi okuyucu) tasarımı yeniden düzenleyip yerleşimini gerçekleştirmekteyiz. Detaylı fotoğrafları örnek olarak ürünün galerisinde veya Instagram profilimizde bulabilirsiniz.

Hediye paketi ve hediye notu uygulamamız bulunmamaktadır.

3D Güvenli Ödeme, Internet’ten yapılan kredi ve banka kartı işlemleri için ek bir güvenlik katmanıdır.

3D Secure Sistemi’nde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Gelir İdaresi Başkanlığının 433 Seri No’lu vergi Usul Kanunu genel tebliği gereğince 1 Ocak 2016 tarihi itibari ile e-fatura uygulaması yürürlüğe girmiştir. E–fatura, gelir idaresi başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası ve ibrazını kapsayan bir uygulamadır. Siparişinizin kargoya teslimatının sağlanmasının ardından 7 gün içinde e-faturanız siparişinizi oluşturduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

Shopping Cart
Scroll to Top